Apartmány Třeboň Třeboň
Apartmány Třeboň ubytování Třeboň Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
 

Apartmány Třeboň / Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu se nachází v klidném prostředí na okraji města Třeboně v těsné blízkosti městských lázní Aurora a rybníka Svět, který je vhodný ke koupání, rekreaci a rybaření. 

Apartmány Třeboň ubytování 
Apartmány Třeboň nabízí ubytování ve dvou moderně vybavených dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky. 

Pokojové jednotky jsou vybaveny plovoucí podlahou, TV, kuchyňským koutem, koupelnou, WC, prostornou lodžií s výhledem do okolní krajiny. Kolárna je vám plně k dispozici.

Apartmány Třeboň lázně
Rehabilitační lázně Aurora, které nabízejí relaxaci v podobě návštěvy bazénů se slanou vodou, sauny, posilovny, restaurace a řady obchodů, se nacházejí 300 metrů od Apartmánů Třeboň.

Ke golfovému hřišti a do wellness centra Aqua Viva dojdete příjemnou procházkou do 3 minut. Do centra Třeboně plného památek je to 10 minut chůze. Autobusové nádraží je od komplexu v Třeboni vzdálené 1,5 km a hlavní vlakové nádraží 2,5 km.

Dovolená Třeboň a okolí 
Malebná krajina Třeboňska s rybníky, rozlehlými lesy a krásnými vesničkami je ideálním místem pro výlety na kole i pěšky. Celé území Třeboňska je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, které jsou z komplexu Apartmány Třeboň snadno dostupné.

Navštívit můžete Schwarzenberskou hrobku, bývalý klášter v Borovanech, zámek ve Stráži nad Nežárkou. Dominantou historického jádra Třeboně je státní zámek a Masarykovo náměstí s historickými budovami a loubím. Vedle zámku Třeboň se rozprostírá park, oblíbené místo odpočinku třeboňských občanů, turistů i lázeňských hostů. 

Turisticky atraktivní je i areál třeboňského pivovaru s honosnými budovami, pocházejícími většinou z druhé poloviny 19. století. Možnost prohlídky Pivovaru Bohemia Regent spojená s ochutnávkou piva, v letních měsících je otevřená letní terasa s krásným výhledem, mimo jiné jsou zde pořádány různé kulturní akce, v nabídce je také kvasnicové pivo.

Apartmány Třeboň Třeboň - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Třeboň Třeboň -  je k dispozici letní terasaApartmány Třeboň Třeboň - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Třeboň Třeboň - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Třeboň Třeboň - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Jindřichův Hradec

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com